Header-inner
سیم کارت توریستی

سیم کارت توریستی

126 16-اسفند-1400

سیم کارت توریستی

 بیشتر شما عادت دارید که با فعال کردن رومینگ از سیم کارت ایرانی خود هنگام مسافرت های بین المللی، استفاده کنید. رومینگ روشی مناسب برای برقراری ارتباط شما با عزیزانتان در هنگام مسافرتهای کاری و یا تفریحی در کشور و قاره های دیگر است.

اما استفاده از سیم کارت های ایرانی هزینه های غیر ضروری در صورت حساب ماهیانه شما در پی دارد.

 استفاده از سیم کارت فعلیتان در مسافرتهای بین المللی ایده جالبی نیست و  اکثریت قریب به اتفاق ارائه دهندگان خدمات، از تصمیم بحث برانگیز اعمال هزینه های سنگین رومینگ با در نظر گرفتن استثنائات بسیار کمی پیروی می کنند.

به جای پرداخت هزینه های سرسام آور رومینگ، راه حل های بهتری نیز وجود دارد.

از آنجا که هزینه های تماس تلفنی، پیامک و اینترنت در سفر های خارجی ممکن بسیار بالا باشد، خرید سیم کارت توریستی گزینه ای مناسب برای کاهش هزینه های ارتباطی به شمار می رود. این سیم کارت ها توسط اپراتور های تلفنی خارجی ساخته شده و در اختیار گردشگران قرار می گیرند. سیم کارت گردشگری نسبت به سیم کارت های معمولی ازان تر بوده و مدت اعتبار محدودی دارد. برای دریافت سیم کارت گردشگری تنها کافی است با در دست داشتن گذرنامه خود به یکی از دفاتر خدماتی اپراتورهای تلفنی کشور مقصد مراجعه کرده و پس از طی کردن مراحل اداری  سیم کارت توریستی خود را دریافت کنید.

 شرکت انتخاب طلایی به عنوان کارگزار مستقیم تور های اروپایی، آسیایی و کانادا، سیم کارت گردشگری شما را قبل از ورود شما به مقصد مورد نظرتان تهیه کرده تا در بدو ورود به مقصد سفر بدون دغدغه و با هزینه ای پایین توانایی برقراری تماس و استفاده از اینترنت پر سرعت را داشته باشید.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید