Header-inner

گشت شهری

146 16-اسفند-1400

گشت شهری

برنامه ریزی های گشت های روزانه در طول سفر، لیست اماکن گردشگری و تفریحی که از آنها بازدید می کنید، برنامه ریزی بودجه ای که به ورودی موزه ها و اماکن توریستی اختصاص می دهید و هماهنگی وسیله نقلیه برای گشت های شهری مسئله ای زمان بر و حساس است. برنامه ریزی اشتباه در این موارد منجر به اتلاف زمان و هزینه در طول سفر خواهد شد. بعلاوه ممکن است گردشگران از وجود تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری خبر نداشته یا امکان دسترسی یا تهیه بلیط بازدید این اماکن را ندارند.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی انتخاب طلایی با توجه به سابقه طولانی در زمینه برگزاری تورهای گروهی و انفرادی داخلی و خارجی، کار آمد ترین گشت های درون شهری را در طول سفر برای مسافران انجام داده تا ضمن به وجود آوردن خاطراتی به یاد ماندنی از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری نماید.

گشت های شهری معمولا به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود:

گشت های خصوصی: به این گونه است که لیدر به صورت مستقیم در هتل به دنبال مسافر رفته و گشت فقط جهت همان تعداد مسافر درخواست شده تنظیم شده است. معمولا بسته به زمان گشت (عصر یا صبح) یک وعده غذایی در لیست خدمات وجود خواهد داشت و هزینه ورودیه اماکن گردشگری در هزینه ها گنجانده شده. گشت های خصوصی از نظر خدمات کامل تر بوده و هزینه آن ها بیشتر می باشد.

گشت های عمومی: گشت های عمومی گستره فراوانی دارند. به عنوان مثال در شهر میلان ایتالیا یا پاریس فرانسه بیش از 25 مورد گشت پیشنهادی عمومی وجود دارد. این گشت ها معمولاً به صورت گروهی برگزار شده و محل شروع و پایان گشت میادین یا اماکن عمومی با دسترسی راحت در مرکز شهر هستند که فاصله کمی با محل اقامت مسافران دارد.


این مطلب را به دوستانتان پیشنهاد کنید